Kell-e ennél jobb állás Kecskeméten?

2017 feb 1
álláshirdetés

Piacvezető online szolgáltató cég ügyfélszolgálati és adminisztratív munkakörbe keres kecskeméti irodájába.

Feladatok:

• Kapcsolattartás az ügyfelekkel, telefonos támogatás

• Szolgáltatásokkal kapcsolatos adminisztráció

• Bejövő megrendelések teljesítése

• Pénzügyi-adminisztratív munkafolyamatok támogatása

Elvárások:

• Precizitás, pontosság, nagy teherbírás

• Min. középfokú végzettség

• Erős felhasználói szintű számítógép használat

• Word, Excel, Internet Explorer, Outlook ismerete

• Monotónia tűrés, alkalmazkodóképesség

• Jó kommunikációs és kifejező készség

• Tanulékonyság, új ismeretek gyors elsajátítása

• Türelmes, konfliktustűrő személyiség

• Min. alapfokú angol nyelvismeret

Előny:

• Fejlett rendszerszemlélet

• Felsőfokú végzettség informatikai, vagy gazdasági szakirányokon

• Gyors- és gépírás

• Közép-, vagy felsőfok angol nyelvből

• Egészségtudatos életmód

Amit kínálunk:

• Versenyképes fizetés és juttatások

• Fiatalos, jó hangulatú munkahely, légkondicionált, színvonalas irodaházban

• Szakmai fejlődés, továbbképzés lehetősége

Állás, munka területe(i):

• Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

• Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

• Szakmai asszisztens

• Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat

• Személyes ügyfélszolgálat

• Telefonos ügyfélszolgálat

Önéletrajzokat az allas@mediacenter.hu címre küldjék.