Karrier a Városi alapkezelő Zrt.-nél

2023 ápr 19

A Városi Alapkezelő Zrt. a fejlődő kecskeméti vállalkozások és városi beruházások tőkefinanszírozási partnere új nyitott pozíciót hirdet PORTFÓLIÓ MENEDZSERI munkakörben.

A munkakörhöz tartozó feladatok:

• befektetési lehetőségek feltárása, szűrése a társasági stratégia által meghatározott feltételek szerint;

• projektek értékelése, üzleti tervek elemzése, egyszerűbb üzleti tervek kereteinek meghatározása;

• döntés-előkészítéshez kapcsolódó elemző, értékelő tevékenység, piacelemzés, előterjesztések elkészítése;

• jogi és pénzügyi átvilágítás koordinálása;

• indikatív és kötelező érvényű ajánlatok kiadása;

• rendszeres monitoring (pénzügyi elemzés, kimutatás) rendszer működtetése;

• éves és időközi beszámolók elemzése és értékelése;

• portfólió-kezelés, tulajdonosi képviselet biztosítása;

• kockázatcsökkentő eljárások alkalmazása;

• kapcsolattartás a portfólió-vállalatok képviselőivel, projekt előkészítő tárgyalások szervezése, végrehajtása.

Elvárások:

• közgazdász végzettség;

• legalább 3-5 éves tapasztalat vállalati hitelezési és/vagy tőkeági finanszírozási területen;

• ingatlan befektetési, ingatlankezelési és tőkebefektetési szakmai tapasztalat és angol nyelvtudás előny.

Amit kínálunk:

• nagyfokú önállóságra és szakmai kiteljesedésre való lehetőség;

• stabil alapokra épült, bővülő szervezet;

• versenyképes juttatási csomag;

• fiatal, dinamikus, inspiráló szervezeti kultúra.

Munkavégzés helye: Kecskemét, belváros

Jelentkezési határidő: 2023. május 10.

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajzzal együtt az info@varosialapkezelo.hu email címre kérjük megküldeni.